Při nákupu nad 700 Kč doprava ZDARMA! kód LEADLAND10 --> Sleva 10% na celý nákup

O Nás

Vyrábíme především provazové vybavení pro pejsky. Na našich produktech si dáváme opravdu moc záležet a snažíme se vždy co nejvíce vyhovět přáním našich zákazníků. Některé obojky a vodítka máme na skladě, ale především se věnujeme zakázkové výrobě. 

Jak naše produkty vytváříme?

Většina našich produktů je vyrobena z Paracordu nebo chcete-li z padákové šňůry. O tomto typu materiálu je známo, že je velice odolný, ale zároveň poddajný a lehký. Nejčastěji používáme klasiku, tedy Paracord č.550, ale máme v nabídce i jiné druhy a průměry šňůr.

Všechny naše výrobky jsou ručně dělané. Každý kousek je tedy originál. Na výrobě si dáváme opravdu záležet a do našich výrobků vkládáme srdce.

Barča

Ahoj, je mi 25 let a jsem zakladatelka této malé firmy. Nápad, začít vyrábět provazové vybavení pro psy a koně jsem dostala již před nějakým časem, ale zrealizovala jsem ho teprve nedávno. Ruční výroba mě baví a zároveň mám i tu možnost vyzkoušet, jaké to je vést vlastní malou firmu a organizovat čas. Vyrábět pro vás a vaše čtyřnohé kamarády provazové vybavení mě moc baví. Doufám, že jste s našimi výrobky spokojeni. 

Keshu

Náš nejlepší psí model a zkoušeč našich výrobků. Má s námi svatou trpělivost, protože někdy fotí  i několik obojků denně.

28. 12. 2021 12_26_24 (1)

 

Podpořte nás na Sociálních sítích

Jsme rádi, že jste si vybrali právě nás a děkujeme Vám za důvěru. Budeme také moc rádi za vaši podporu a recenze našich produktů. Doufáme, že jste se značkou Lead-Land.cz spokojení a přejeme Vám a vašim čtyřnohým kamarádům spoustu společné zábavy.

Pokud nechcete aby Vám unikly nějaké novinky, tak nás nezapomeňte sledovat na našich sociálních sítích

Facebook: @leadland.cz

Instagram: @leadlandcz

Budeme moc rádi, když nás označíte na vašich fotkách s našimi produkty. Vaši fotku poté sdílíme na našem profilu ve Stories.